首页 / 陶瓷电容器 / C17AH680J-7ZN-X0T
minImg
C17AH680J-7ZN-X0T
Knowles Dielectric Labs
型号:
C17AH680J-7ZN-X0T
描述:
HIGH-Q MLCC (AH): 1111, 68 PF (5
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient P90
Size / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.80mm x 2.80mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series AH
Thickness (Max) 0.102" (2.60mm)
Package / Case 1111 (2828 Metric)
Mfr Knowles Dielectric Labs
Capacitance 68 pF