首页 / 陶瓷电容器 / C2012X7T2W103K085AE
minImg
C2012X7T2W103K085AE
TDK Corporation
型号:
C2012X7T2W103K085AE
描述:
CAP CER 10000PF 450V X7T 0805
库存 : 19810
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 450V
Temperature Coefficient X7T
Size / Dimension 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series C
Thickness (Max) 0.049" (1.25mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 10000 pF