Focus LCDs
型号:
C204ALBFWSW6WT33XAA
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
20X4 FSTN GRAY CHARACTER LCD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$32.604
$32.604
10
$31.616
$316.16
25
$30.628
$765.7
50
$29.64
$1482
100
$28.652
$2865.2
250
$27.4645
$6866.125
500
$26.277
$13138.5
1000
$25.194
$25194
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Viewing Area | 123.00mm L x 42.50mm W |
| Character Format | 5 x 8 Dots |
| Controller Type | ST7066U |
| Text Color | Black |
| Display Mode | Transflective |
| Product Status | Active |
| Character Size | 9.22mm H x 4.84mm W |
| Series | - |
| Display Format | 20 x 4 |
| Number of Characters | 80 |
| Display Type | FSTN - Film Super-Twisted Nematic |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Backlight | LED - White |
| Background Color | Gray |
| Dot Size | 0.92mm W x 1.10mm H |
| Mfr | Focus LCDs |
| Package | Box |
| Outline L x W x H | 155.50mm x 73.00mm x 14.00mm |
| Interface | Parallel |