KEMET
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.1135
$4.1135
10
$3.31645
$33.1645
50
$2.85228
$142.614
100
$2.58685
$258.685
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive, Boardflex Sensitive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 3000V (3kV) |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.232" L x 0.197" W (5.90mm x 5.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | KONNEKT Auto X7R |
| Thickness (Max) | 0.217" (5.50mm) |
| Package / Case | 2220 (5750 Metric) |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 0.03 µF |
| Features | Low ESL (Stacked), Soft Termination, High Voltage |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |