Excelitas Technologies
型号:
C30737LH-500-80A
封装:
-
批次:
-
描述:
SENSOR PHOTODIODE 800NM 6CLCC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$32.832
$32.832
10
$25.7051
$257.051
80
$22.45325
$1796.26
440
$20.59505
$9061.822
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Responsivity @ nm | 50 A/W @ 800nm |
| Spectral Range | 500nm ~ 1000nm |
| Diode Type | Avalanche |
| Viewing Angle | - |
| Response Time | 300ps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 800nm |
| Series | C30737 |
| Package / Case | 6-CLCC |
| Current - Dark (Typ) | 5nA |
| Active Area | 500µm Dia |
| Mfr | Excelitas Technologies |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 210 V |
| Package | Tray |
| Color - Enhanced | - |
| Base Product Number | C30737 |