Excelitas Technologies
型号:
C30954EH
封装:
-
批次:
-
描述:
SENSOR PHOTODIODE 1064NM TO-5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$269.325
$269.325
10
$243.39
$2433.9
25
$228.5244
$5713.11
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Responsivity @ nm | 36 A/W @ 1060nm |
| Spectral Range | - |
| Diode Type | Avalanche |
| Viewing Angle | - |
| Response Time | 3ns |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 1064nm |
| Series | - |
| Package / Case | TO-205AA, TO-5-3 Metal Can |
| Current - Dark (Typ) | 50nA |
| Active Area | 0.50mm² |
| Mfr | Excelitas Technologies |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 475 V |
| Package | Box |
| Color - Enhanced | - |
| Base Product Number | C30954 |