Eaton - Electronics Division
型号:
C310T-SC-4-R-TR1
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE CERAMIC 4A 250VAC AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2185
$0.2185
5
$0.2128
$1.064
10
$0.20235
$2.0235
50
$0.18088
$9.044
100
$0.168435
$16.8435
250
$0.149682
$37.4205
500
$0.124735
$62.3675
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 58 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 10.6 mOhms |
| Color | - |
| Approval Agency | CQC, cURus, KC, TUV, VDE |
| Current Rating (Amps) | 4 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 40A |
| Size / Dimension | 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | C310T-SC |
| Package / Case | Cartridge, Non-Standard (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |