首页 / 陶瓷电容器 / C317C752J1G5TA7301
minImg
C317C752J1G5TA7301
KEMET
型号:
C317C752J1G5TA7301
描述:
CAP CER 7500PF 100V C0G/NP0 RAD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Voltage - Rated 100V
Size / Dimension 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Mfr KEMET
Capacitance 7500 pF