首页 / 陶瓷电容器 / C3216C0G2J182J115AA
minImg
C3216C0G2J182J115AA
TDK Corporation
型号:
C3216C0G2J182J115AA
描述:
CAP CER 1800PF 630V C0G 1206
库存 : 110728
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series C
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 1800 pF