首页 / 陶瓷电容器 / C3216CH2J151J060AA
minImg
C3216CH2J151J060AA
TDK Corporation
型号:
C3216CH2J151J060AA
描述:
CAP CER 150PF 630V CH 1206
库存 : 614
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient CH
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series C
Thickness (Max) 0.030" (0.75mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 150 pF