首页 / 陶瓷电容器 / C3225C0G2J822K125AA
minImg
C3225C0G2J822K125AA
TDK Corporation
型号:
C3225C0G2J822K125AA
描述:
CAP CER 8200PF 630V C0G 1210
库存 : 1475
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series C
Thickness (Max) 0.057" (1.45mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 8200 pF