首页 / 陶瓷电容器 / C3225X7R2A105M200AA
minImg
C3225X7R2A105M200AA
TDK Corporation
型号:
C3225X7R2A105M200AA
描述:
CAP CER 1UF 100V X7R 1210
库存 : 7585
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series C
Thickness (Max) 0.087" (2.20mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 1 µF