KEMET
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3325
$0.3325
10
$0.23275
$2.3275
50
$0.16321
$8.1605
100
$0.139935
$13.9935
500
$0.104918
$52.459
1000
$0.088597
$88.597
2500
$0.083942
$209.855
5000
$0.079278
$396.39
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.260" (6.60mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Voltage - Rated | 100V |
| Size / Dimension | 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | GoldMax 300 Comm C0G |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 220 pF |
| Features | Low ESL |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Formed Leads |
| Base Product Number | C322C |