首页 / 振荡器 / C3292-20.480
minImg
C3292-20.480
Crystek Corporation
型号:
C3292-20.480
描述:
XTAL OSC XO 20.4800MHZ HCMOS TTL
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 60mA
Size / Dimension 0.283" L x 0.205" W (7.20mm x 5.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series C3292
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Output HCMOS, TTL
Base Resonator Crystal
Mfr Crystek Corporation
Frequency 20.48 MHz