C3DDG-1006G
CW Industries
型号:
C3DDG-1006G
描述:
IDC CABLE - CKR10G/AE10G/CKR10G
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Series -
Length 0.500' (152.40mm, 6.00")