C3EEG-1006M
CW Industries
型号:
C3EEG-1006M
描述:
IDC CABLE - CCE10G/AE10M/CCE10G
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Multiple, Ribbon
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Series -
Length 0.500' (152.40mm, 6.00")