Wolfspeed, Inc.
型号:
C3M0045065L-TR
品牌:
封装:
TOLL
批次:
-
描述:
SIC, MOSFET, 45M, 650V, TOLL, IN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.7725
$14.7725
10
$13.0112
$130.112
100
$11.253035
$1125.3035
500
$10.198041
$5099.0205
1000
$9.35407
$9354.07
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 175°C (TJ) |
| FET Feature | - |
| FET Type | N-Channel |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 1621 pF @ 400 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 59 nC @ 15 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 60mOhm @ 17.6A, 15V |
| Product Status | Active |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 3.6V @ 4.84mA |
| Supplier Device Package | TOLL |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 650 V |
| Power Dissipation (Max) | 164W (Tc) |
| Series | C3M™ |
| Package / Case | 8-PowerSFN |
| Technology | SiCFET (Silicon Carbide) |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C | 49A (Tc) |
| Mfr | Wolfspeed, Inc. |
| Vgs (Max) | +19V, -8V |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) | 15V |
| Package | Tape & Reel (TR) |