首页 / / C3RWT8116
minImg
C3RWT8116
Hammond Manufacturing
型号:
C3RWT8116
描述:
BOX STEEL GRAY 116"L X 8"W
用户指南
Area (L x W) 928in² (5987cm²)
Color Gray
Material Metal, Steel
Size / Dimension 116.000" L x 8.000" W (2946.40mm x 203.20mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight 87 lbs (39.5 kg)
Ratings IP24, NEMA 3R, UL-870
Thickness -
Design Cover Included
Series C3RWT
Shipping Info Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Container Type Box
Mfr Hammond Manufacturing
Features Lockable, Wall Mount
Height 8.000" (203.20mm)