TE Connectivity Laird
型号:
C40-L
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 44MHZ WHIP STR NMO BASE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$74.537
$74.537
10
$70.6857
$706.857
25
$68.76214
$1719.0535
100
$63.953525
$6395.3525
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 40MHz ~ 47MHz |
| Applications | - |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | NMO |
| Mounting Type | Base Mount |
| RF Family/Standard | - |
| Height (Max) | 52.500" (133.35cm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2 |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 44MHz |
| Mfr | TE Connectivity Laird |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 0dB |
| Frequency Group | VHF (f < 300MHz) |