C41-GAR60H-NWO
Visual Communications Company - VCC
型号:
C41-GAR60H-NWO
描述:
PMI .250" LED 60V TAB DIFF GREEN
Ingress Protection -
Viewing Angle 50°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 5mcd Amber, 5mcd Green, 5mcd Red
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber, Green, Red
Type LED
Voltage 60V
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 9mA
Lens Size 7.11mm Dia