C41-GLP15H-NGO
Visual Communications Company - VCC
型号:
C41-GLP15H-NGO
描述:
PMI .250" LED 15V TAB DIFF GREEN
Ingress Protection -
Viewing Angle 50°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 2.3mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 15V
Package Bulk
Wavelength - Peak 565nm
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA
Lens Size 7.11mm Dia