C41-NKA48H-NAO
Visual Communications Company - VCC
型号:
C41-NKA48H-NAO
描述:
PMI .250" LED 48V TAB DIFF AMBER
Ingress Protection -
Viewing Angle 15°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 3600mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Type LED
Voltage 48V
Package Bulk
Wavelength - Peak 592nm
Lens Color Amber
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 7.11mm Dia