C41-NKB48H-NBO
Visual Communications Company - VCC
型号:
C41-NKB48H-NBO
描述:
PMI .250" LED 48V TAB DIFF BLU
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Viewing Angle 15°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 3000mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Blue
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Series 41
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 48V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Package Bulk
Wavelength - Peak 465nm
Lens Color Blue
Panel Cutout Shape Round
Current 9.5mA
Lens Size 7.11mm Dia