KEMET
型号:
C420C222J1G5CA7200
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 AXL
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 100V |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.100" Dia x 0.260" L (2.54mm x 6.60mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Series | AxiMax 400 Comm C0G |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 2200 pF |
| Features | Low ESL |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | Straight |