首页 / 陶瓷电容器 / C4532C0G2J223K320KA
minImg
C4532C0G2J223K320KA
TDK Corporation
型号:
C4532C0G2J223K320KA
描述:
CAP CER 0.022UF 630V C0G 1812
库存 : 390
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series C
Thickness (Max) 0.138" (3.50mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 0.022 µF