C48-16R16-24S10-102
Cinch Connectivity Solutions
型号:
C48-16R16-24S10-102
描述:
CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
用户指南
Cable Opening 0.769" (19.53mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 16-24
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C