C48-16R18-11P-102
Cinch Connectivity Solutions
型号:
C48-16R18-11P-102
描述:
CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
用户指南
Cable Opening 0.902" (22.91mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 18-11
Connector Type Plug, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C