C48-16R20-16S7-102
Cinch Connectivity Solutions
型号:
C48-16R20-16S7-102
描述:
CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
用户指南
Cable Opening 1.033" (26.24mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 20-16
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C