C48-16R22Y55P10-402
Cinch Connectivity Solutions
型号:
C48-16R22Y55P10-402
描述:
CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
用户指南
Cable Opening 1.152" (29.26mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 22-55
Connector Type Plug, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C