C48-16R24-61S9-102
Cinch Connectivity Solutions
型号:
C48-16R24-61S9-102
描述:
CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
库存 : 4
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Cable Opening 1.282" (32.56mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 24-61
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C