首页 / 陶瓷电容器 / C5750X7T2J334M200KC
minImg
C5750X7T2J334M200KC
TDK Corporation
型号:
C5750X7T2J334M200KC
描述:
CAP CER 0.33UF 630V X7T 2220
库存 : 324
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient X7T
Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series C
Thickness (Max) 0.087" (2.20mm)
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 0.33 µF