C5750Y5V1H226Z
TDK Corporation
型号:
C5750Y5V1H226Z
描述:
CAP CER 22UF 50V Y5V 2220
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient Y5V (F)
Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Obsolete
Ratings -
Series C
Thickness (Max) 0.087" (2.20mm)
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 22 µF