Silicon Labs
型号:
C8051F333-GM
品牌:
封装:
20-QFN (4x4)
批次:
-
描述:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.859
$6.859
10
$6.1978
$61.978
25
$5.90976
$147.744
100
$5.13133
$513.133
250
$4.900708
$1225.177
500
$4.468306
$2234.153
1000
$3.891751
$3891.751
请发送询价,我们将立即回复。

| Core Processor | 8051 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Speed | 25MHz |
| Program Memory Type | FLASH |
| RAM Size | 768 x 8 |
| Number of I/O | 17 |
| Peripherals | POR, PWM, WDT |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Oscillator Type | Internal |
| Supplier Device Package | 20-QFN (4x4) |
| EEPROM Size | - |
| Series | C8051F33x |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Core Size | 8-Bit |
| Mfr | Silicon Labs |
| Connectivity | SMBus (2-Wire/I²C), SPI, UART/USART |
| Program Memory Size | 4KB (4K x 8) |
| Package | Tube |
| Data Converters | - |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.7V ~ 3.6V |
| Base Product Number | C8051F333 |