C91-NWB24H-NB0
Visual Communications Company - VCC
型号:
C91-NWB24H-NB0
描述:
C91-NWB24H-NB0
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Viewing Angle 45°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)
Millicandela Rating 700mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Series 90
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Blue
Package Bulk
Wavelength - Peak 465nm
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Base Product Number C91-NWB24H
Lens Size 7.10mm Dia