CA0001R2000JS70
Vishay Dale
型号:
CA0001R2000JS70
描述:
RES 0.2 OHM 1W 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±600ppm/°C
Size / Dimension 0.170" Dia x 0.460" L (4.32mm x 11.68mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 200 mOhms
Series CA
Power (Watts) 1W