CA0002270R0KE66
Vishay Dale
型号:
CA0002270R0KE66
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 270 OHM 2W 10% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.170" Dia x 0.630" L (4.32mm x 16.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 270 Ohms
Series CA
Power (Watts) 2W