CA0508KRNPO9BN100
YAGEO
型号:
CA0508KRNPO9BN100
品牌:
YAGEO
封装:
0508 (1220 Metric)
描述:
CAP ARRAY 10PF 50V NP0 0508
库存 : 10854
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 50 V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 0508 (1220 Metric)
Ratings -
Series CA
Package / Case 0508 (1220 Metric)
Mfr YAGEO
Capacitance 10pF