CA0612JRNPO9BN820
YAGEO
型号:
CA0612JRNPO9BN820
品牌:
YAGEO
封装:
0612 (1632 Metric)
描述:
MLCC
用户指南
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 50 V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 0612 (1632 Metric)
Ratings -
Series CA
Package / Case 0612 (1632 Metric)
Mfr YAGEO
Capacitance 82pF