CA0612KRX7R9BB392
YAGEO
型号:
CA0612KRX7R9BB392
描述:
MLCC
用户指南
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 50 V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Series CA
Package / Case 0612 (1632 Metric)
Mfr YAGEO
Capacitance 3900pF