首页 / 断路器 / CA1-B0-44-410-151-C
minImg
CA1-B0-44-410-151-C
Carling Technologies
型号:
CA1-B0-44-410-151-C
描述:
CIRCUIT BREAKER
用户指南
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL
Current Rating (Amps) 1A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series C
Voltage Rating - DC 150 V
Voltage Rating - AC 480 V