CA178-NFB-UFL-12
TE Connectivity Laird
型号:
CA178-NFB-UFL-12
描述:
CBL ASSY U.FL-NTYPE PLG-JACK 12"
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Cable Type RG-178
2nd Contact Gender Female
1st Connector U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Jack
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series CA178
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr TE Connectivity Laird
1st Contact Gender Female
Style U.FL (UMCC) to N-Type
1st Connector Mounting Feature -
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz