首页 / 振荡器 / CA20C5003ILT
minImg
CA20C5003ILT
CTS-Frequency Controls
型号:
CA20C5003ILT
描述:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS TTL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ratings AEC-Q200
Series CA20
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS, TTL
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 50 MHz