MACOM Technology Solutions
型号:
CA24
封装:
-
批次:
-
描述:
IC RF AMP GPS 2MHZ-1.7GHZ SMA
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Current - Supply | 34mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | CA24 |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Voltage - Supply | 15V |
| Test Frequency | 2MHz ~ 1.7GHz |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Frequency | 2MHz ~ 1.7GHz |
| Noise Figure | 4.2dB |
| P1dB | 8dBm |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Tray |
| Gain | 20dB |