首页 / 振荡器 / CA25C24C3HMT
minImg
CA25C24C3HMT
CTS-Frequency Controls
型号:
CA25C24C3HMT
描述:
XTAL OSC XO 24.5760MHZ HCMOS TTL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 24.576 MHz