CTS-Frequency Controls
型号:
CA25C2603HLT
封装:
-
批次:
-
描述:
XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS TTL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5675
$1.5675
10
$1.49815
$14.9815
50
$1.46281
$73.1405
100
$1.253905
$125.3905
500
$1.219078
$609.539
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 10µA |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Current - Supply (Max) | 20mA |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | CA25 |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | HCMOS, TTL |
| Base Resonator | Crystal |
| Mfr | CTS-Frequency Controls |
| Frequency | 26 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |