首页 / 振荡器 / CA25C4002GNT
minImg
CA25C4002GNT
CTS-Frequency Controls
型号:
CA25C4002GNT
描述:
XTAL OSC XO 40.0000MHZ HCMOS TTL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ratings AEC-Q200
Series CA25
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCMOS, TTL
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 40 MHz