首页 / 振荡器 / CA25P7427HNR
minImg
CA25P7427HNR
CTS-Frequency Controls
型号:
CA25P7427HNR
描述:
2.5mmx2.0mm Surface Mount Automo
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Supply (Disable) (Max) 15µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±150ppm
Current - Supply (Max) 80mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series CA25P
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 74.25 MHz