CA3102E22-12PBF80
ITT Cannon, LLC
型号:
CA3102E22-12PBF80
描述:
CONN RCPT MALE 5POS SILVER CRIMP
用户指南
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 50V
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 22A, 74A
Contact Finish Thickness - Mating -
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 22-12
Connector Type Receptacle, Male Pins
Mfr ITT Cannon, LLC
Features -
Contact Finish - Mating Silver
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C