ITT Cannon, LLC
型号:
CA3102E24A24PBF80A176-05
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$143.279
$143.279
10
$107.46115
$1074.6115
25
$84.28362
$2107.0905
50
$75.41157
$3770.5785
请发送询价,我们将立即回复。

| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 50V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 41A |
| Contact Finish Thickness - Mating | 19.7µin (0.50µm) |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Shell Size - Insert | 24-A24 |
| Connector Type | Receptacle, Male Pins |
| Mfr | ITT Cannon, LLC |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Olive Drab |
| Termination | Crimp |
| Shielding | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Reverse Bayonet Lock |
| Orientation | N (Normal) |
| Mounting Feature | Flange |
| Series | MIL-DTL-5015, CA-B |
| Package | Bulk |
| Shell Material | Aluminum Alloy |
| Base Product Number | CA310 |