CA3106E22-10PBF80
ITT Cannon, LLC
型号:
CA3106E22-10PBF80
描述:
CONN PLUG MALE 4POS SILVER CRIMP
库存 : 42
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 50V
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 22A
Contact Finish Thickness - Mating -
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 22-10
Connector Type Plug, Male Pins
Mfr ITT Cannon, LLC
Features Strain Relief
Contact Finish - Mating Silver
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C